Partneri

Spoločnosť S ARMAT sa snaží svojim klientom vyhovieť nielen kvalitou výrobkov a služieb, ale aj rýchlosťou servisu a najlepším pomerom ceny a kvality. Vďaka tomu neustále rozširuje svoje portfólio a dynamicky sa prispôsobuje požiadavkám trhu.

Zmluvnými partnermi spoločnosti sú spoľahliví dodávatelia z oblasti výroby priemyselných armatúr.

Výhradné zastúpenie spoločností v Slovenskej republike

Klinger Fluid Control (pozrieť certifikát
Klinger sa stal v Európe symbolom zobrazujúcim armatúry a tesnenia. Táto spoločnosť už vyše sto rokov vyvíja a vyrába priemyselné armatúry.
V roku 1886 firmu založil Richard Klinger s prvým výrobkom - reflexným stavoznakom. Neskoršie nasledovali ďalšie svetoznáme produkty známe pod značkou Klinger či už v oblasti priemyselných armatúr, alebo tesniacich klingeritových dosiek.
Od tejto doby sa Klinger stal medzinárodne uznávanou výrobnou spoločnosťou, ktorého závody sú rozmiestnené nielen v Rakúsku, ale aj v Nemecku, Anglicku, Austrálii, Južnej Afrike, Amerike ako i v ďalších licencovaných závodoch vo svete.
Vo vývojovom stredisku vo Švajčiarsku sa neustále celá produkcia zdokonaľuje a vyvíja tak, aby zodpovedala najnovším potrebám svetovej vedy.
Spoločnosť je výrobcom vysoko kvalitných guľových kohútov a špeciálnych piestových ventilov od DN15 do DN1000. Ďalšou výrobnou jednotkou je sortiment stavoznakov, priehľadítok, sľudových doštičiek a manometrových kohútov.

Bopp & Reuther (pozrieť certifikát
Nemecký partner pôsobiaci v oblasti špecifikácie a výroby poistných armatúr.
Spoločnosť bola založená v roku 1872 pánom Karlom Boppom a Karlom Reutherom.
Hlavným výrobným programom je vývoj a výroba poistných ventilov a regulačných armatúr na najvyššej kvalitatívnej úrovni, najmä pre oblasť procesného priemyslu, energetiky, jadrových elektrární, chemického a petrochemického priemyslu, vrátane rafinérií.

Obchodné zastúpenie spoločností v Slovenskej republike

Effebi (pozrieť certifikát
Talianska spoločnosť EFFEBI s 30 ročnými skúsenosťami vo výrobe a kompletného programu klapiek mosadzných guľových kohútov v priebehu minulých rokov ovládla pokrytie potrieb civilného a priemyselného strojárenstva. V ponuke má široké rozpätie produktov pre priemyselné využitie.

Termovent SC (pozrieť certifikát
Aktivity tejto srbskej spoločnosti sa v súčasnosti sústreďujú najmä na produkciu špeciálnych priemyselných armatúr pre použitie v priemysle, pre zásobovanie vodou, taktiež pri práci s vysokými teplotami a tlakom. Výrobný program firmy sa skladá z priemyselných posúvačov a ventilov.

JMA (pozrieť certifikát
Juhomoravská spoločnosť je členom skupiny VAG Mannheim, Nemecko. Špecializuje sa na výrobu kompletného sortimentu vodárenských armatúr.

Napíšte nám

Aktuality

16.11.2018

Zákaznícky audit - SLOVNAFT

Dňa 15.11.2018 sa v našej spoločnosti uskutočnil ďal...

08.11.2018

Zákaznícky audit - ČEZ

V dňoch 6.-7. 11 2018 absolvovali zástupcovia ČEZu pr...

Realizované projekty